Manor House

Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****
tel.:(48) 628 70 61, www.manorhouse.pl
ul. Czachowskiego 56
26-510 CHLEWISKA koło Szydłowca

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, relaksu i harmonii, które równocześnie cenią sobie najwyższy standard usług. To adres lubiany zarówno przez gości indywidualnych, jak i grupy biznesowe. Klimatyczny obiekt otacza czarowny, zabytkowy park z unikatowymi pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Ogrodem Medytacji kryjącym Kamienny Krąg Mocy, Ogród Zen i Piramidę Horusa, gdzie można wyciszyć się, ukoić nerwy i przywrócić wewnętrzną równowagę czerpiąc z dobroczynnych sił Ziemi i drzew (silwoterapia).

Na dawną ziemiańską posiadłość z historią sięgającą XII wieku, składają się zabytkowe zabudowania: Pałac Odrowążów, Stajnia Platera i Termy Zamkowe z Rzymskimi Łaźniami, które kuszą relaksującymi seansami w płótnach i bezchlorowym basenem z ożywioną wodą Grandera. Znajduje się tu także najlepsze holistyczne SPA w Polsce, gdzie wykorzystuje się lecznicze działanie żywiołu wody oraz jedyna w kraju Witalna Wioska ® SPA z rytuałami zdrowia. Manor House SPA wyróżniają niecodzienne aktywności jak: firewalking – rytuał chodzenia po rozżarzonych węglach pozwalający przekraczać własne słabości, odnaleźć wewnętrzną siłę i motywację do działania, muzykoterapię – koncerty na gongi i misy tybetańskie czy własna stajnia koni z krytą ujeżdżalnią.

W przepełnionym holistyczną aurą hotelu Manor House SPA stworzono unikatową Akademię Holistyczną „Alchemia Zdrowia” z innowacyjnym programem odmładzającym bazującym na naturalnych terapiach, które pobudzają procesy samouzdrawiania już na poziomie komórek, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie.

Hotel łączy w sobie piękno arystokratycznych tradycji i współczesny luksus. Powstał tu także ekskluzywny Klub Biznesowy, którego członkowie cieszą się licznymi przywilejami. Manor House SPA jest prawdziwą enklawą spokoju dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia. To także stylowy obiekt dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjazny alergikom, z prawdziwym skarbem: restauracją serwującą bogate w smaki natury, zdrowe dania polskiej kuchni i szerokie menu dla wegan oraz według autorskiej Diety Życia łączącej rożne style zdrowego odżywiania, w tym dietę niełączenia i zgodną z grupą krwi.

www.manorhouse.pl