SCAN LAB

Scan_Lab to firma tworzona przez specjalistów i dla specjalistów. Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem skanerów 3D oraz świadczeniem usług z zakresu protetyki cyfrowej, z których na co dzień korzystają eksperci w kraju i za granicą.

Ułatwiamy lekarzom wdrażanie cyfrowej protetyki do ich gabinetów stomatologicznych. Robimy to poprzez wypożyczanie za darmo oraz sprzedawanie na bardzo preferencyjnych warunkach (za pół ceny!) skanerów 3D. Dodatkowo zapewniamy im pełne wsparcie oraz niezbędne szkolenia podczas całego okresu współpracy.

Jednak przede wszystkim jesteśmy laboratorium protetyki komputerowej, Naszym kluczowym celem, jako profesjonalnej firmy, jest edukacja i aktywne wspieranie codziennej pracy stomatologów oraz techników dentystycznych.

dr med. Marcin Kędra – trener CAD / CAM

Ukończył studia lekarsko-stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, w 2014 obronił pracę doktorską na temat “Badania wytrzymałościowe stomatologicznych systemów łączących z wykorzystaniem materiałów ceramicznych”. Pracuje z systemem CEREC od 2010 roku. Opinion Leader i konsultant firmy Dentsply Sirona w zakresie systemu CEREC. Prowadzi kursy i szkolenia z systemu CEREC w rodzinnej praktyce stomatologicznej w Lublinie.

https://konkurskobietbiznesu.pl/firma/scanlab/