Topestetic

Pielęgnacja skrojona do potrzeb skóry – znajdziesz ją na topestetic.pl 

Sklep internetowy Topestetic to coś więcej niż sklep z kosmetykami. Oprócz wyselekcjonowanej oferty dermokosmetyków, kosmeceutyków czy kosmetyków naturalnych, znanych polskich i światowych marek, wyróżnia ich o wiele więcej! 

Topestetic stawia na indywidualne podejście do pielęgnacji, dlatego każdy może skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologa, który pomoże w doborze produktów odpowiednio do potrzeb skóry i preferencji oraz udzieli wskazówek pielęgnacyjnych. Z takiej konsultacji można skorzystać codziennie, poprzez czat na stronie sklepu, telefonicznie lub mailowo. 

Do każdego zamówienia złożonego na topestetic.pl dołączane są spersonalizowane próbki oraz miły upominek od sklepu. Dostawa i zwrot są zawsze darmowe, niezależnie od kwoty zamówienia. 

Topestetic aktywnie działa także na Facebooku, Instagramie czy autorskim blogu – kosmetyki.pl, gdzie stawia na edukację swoich odbiorców. Dostępne są tam wpisy przygotowywane przez kosmetologów, ekspertów branży beauty czy gościnne wpisy gwiazd.

Na Warszawskim Wilanowie znajduje się gabinet Topestetic, gdzie istnieje możliwość skorzystania z konsultacji kosmetologicznej oraz skorzystania z zabiegu z wykorzystaniem kosmetyków francuskiej marki Biologique Recherche.

www.topestetic.pl