WERSAL

Fabryka Mebli WERSAL powstała w 1989 roku w miejscowości Jankowy. Jej założycielem jest Zbigniew Kaczorowski, który swą produkcję rozpoczął – jak sam wspomina do dziś – „w małym warsztacie z jednym pracownikiem”, ale i z jedną wizją – „tworzyć meble z pasją”.

Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim upór w dążeniu do celu sprawiły, że z małego zakładu produkcyjnego powstała fabryka zatrudniająca obecnie ponad 1400 osób. Przełomowym okresem dla rozwoju firmy były lata 2005-2006, w których nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Przemyślane inwestycje, nowoczesne technologie, a przede wszystkim tworzone z pasją ciekawe i bogate wzornictwo sprawiły, że obecnie WERSAL jest jednym z liderów w branży meblowej.

Obecnie Fabryka Mebli WERSAL to producent, posiadający bogatą ofertę mebli tapicerowanych, łóżek korpusowych, kontynentalnych, materacy oraz mebli industrialnych, na którą składa się dziesięć kolekcji::

Avangarde

Simple

Young

Elegance

Relax

Dream 

Box Springs 

Box Springs Massiv Wood

Wernight

Wernature

Kolekcje nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim i światowym, a także łączą w sobie estetykę oraz funkcjonalność. W ofercie znajdują się meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne, w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych.

Fabryka to prawie 100 000 m2 powierzchni produkcyjno- magazynowej, która wraz z całą przylegającą do obiektów infrastrukturą zajmuje 20 ha. Nowoczesny park maszynowy zaprojektowano wg najwyższych standardów, optymalizując proces produkcyjny, co zwiększyło obroty i zyski firmy, pozycjonując ją wysoko w rankingach producentów mebli tapicerowanych.

Firma ciągle doskonali swoje działania. Kreatywny zespół pracuje w zgodzie z metodą Design Thinking tak, aby meble sygnowane logo WERSAL powstawały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników.

 

http://www.wersal.pl/pl