Youbee

Sklep jubilerski Youbee to młoda, stale rozwijająca się firma założona przez złotnika jubilera Agnieszkę Siezieniewską w 2018r.
Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku – światowej stolicy bursztynu. To właśnie w tym mieście zdaliśmy sobie sprawę jak ciekawym kamieniem jubilerskim jest bursztyn.
Zamiłowanie do kamienia zwanym Jantar sprawiło, że staliśmy się producentem zjawiskowej biżuterii. Bursztyn stał się dla Nas inspiracją nie tylko ze względu na niezwykłe barwy czy uznanie na całym świecie ale uwielbiamy go również za jego właściwości lecznicze. W Naszej firmie od zawsze ceniliśmy sobie wielofunkcjonalne rozwiązania, dlatego postawiliśmy właśnie na jantar.
Biżuteria bursztynowa jest nie tylko piękna, ale potrafi także pomóc przy wielu dolegliwościach zdrowotnych, dlatego Nasze wyroby zachwycają klientów na całym świecie. Chcielibyśmy zainspirować kobiety do wybierania Polskiego Produktu – złota Bałtyku. Bursztyn uwielbiany jest na całym świecie, dlatego Naszą misją jest przekonanie Polek do wyboru biżuterii bursztynowej. W Youbee dbamy o to, aby każda z kobiet poczuła się wyjątkowo.

Youbee – prawdziwe piękno jest w Nas 🙂