AGATA NOWAK

wyślij SMS o treści
BWL.49
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Partner odpowiedzialny za rozwój produktów w firmie Leanpassion. Wykładowca MBA Lean Management oraz trener managerów efektywnego zarządzania procesami, dla których wzrost biznesu jest jednoznaczny z zaangażowaniem i szczęściem pracowników. Optymalizator z zamiłowania, stara się widzieć „więcej” stale poszukując innowacyjnych, ale również praktycznych rozwiązań w trudnych i niejednoznacznych środowiskach.

Agata Nowak od 11 lat stwarza możliwości dla firm oraz ludzi, aby mogli stawać się efektywniejsi, bardziej produktywni, zwiększać swoje zyski nie wykorzystując przy tym dużych nakładów zarówno organizacyjnych, jak i finansowych.

Jej misją jest pokazywanie firmom, że podstawą ich sukcesu jest leadership oraz efektywne procesy. Pragnie uświadamiać pracowników jak duży mają wpływ na procesy biznesowe w swoich organizacjach. Chce dawać ludziom pozytywne emocje, przywracać chęć do pracy, dzięki przyjaznemu środowisku pracy oraz poukładanym i wydajnym procesom.

Posiada doświadczenie w usprawnianiu procesów, dostarczaniu pozytywnych emocji i rozwiązywaniu problemów.

Kariera

Swoje doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w organizacjach usługowych i tam gdzie nikt wcześniej nie myślał, że możliwe jest wykorzystanie japońskiej filozofii zarządzania jaką jest Lean Management.

Podczas swojej kariery związanej z optymalizacją procesów, współpracowała oraz pracowała dla różnych firm, min. Impel Business Solutions Sp. z o.o., Hoist Finance, Manpower Group, Telka S.A., Kruk S.A, CCC S.A. specjalizując się w procesach windykacyjnych, finansowych oraz administracyjno – księgowych.

Wykładowca kierunku MBA Lean Management. Obecnie studentka magisterskich studiów Master of Business Administration w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Posiada także certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Nie są jej obce metodyki zwinne, stąd ukończyła certyfikację projektową AgilePM.

Prywatnie

Amatorka biegania i tancerka. Żyje w przekonaniu, że ludzie dają nam niesamowitą siłę. Wierzy, że może swoją energią i pomysłami obdarować inne kobiety, dzięki czemu sama będzie czerpać odwagę i siłę do realizacji swoich celów oraz marzeń.

Zainteresowania

Innowacyjne metody zarządzania i analiza biznesowa, nowoczesne technologie, rodzaje osobowości ludzkich, tańce latynoamerykańskie.