Dr n med. Agnieszka Skrzypulec-Frankel

wyślij SMS o treści
AT.BWL.65
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym obroniła także rozprawę doktorską. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, certyfikowany przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie oraz Światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging (WOSAAM) z siedzibą w Brukseli. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, współpracując i wymieniając doświadczenia ze światowymi ekspertami, w Polsce i za granicą. Sama również edukuje lekarzy – wykłada na kongresach krajowych i międzynarodowych, publikuje prace naukowe. Jest także współautorem książek z zakresu medycyny regeneracyjnej i anti-aging.

W medycynie estetycznej, regeneracyjnej  i anti-aging kładzie nacisk na holistyczne podejście do wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna Pacjenta. Proponuje innowacyjne rozwiązania, oparte o najnowszą wiedzę medyczną. Zamiłowanie do warsztatu lekarskiego sprawia, że naukę medyczną i profesjonalizm przekuwa w sztukę.

BeYOUty Concept by Dr Agnes Frankel jest przestrzenią, w której kobiety mogą znaleźć, oparte o najwyższe standardy, odpowiedzi na potrzeby swojej skóry. Uzupełnieniem skrojonych na miarę planów zabiegowych jest przestrzeń online, gdzie w formie video-blogów dzieli się tajnikami medycyny anti-aging, dostępne na: www.beYOUty.co/vlog