Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

wyślij SMS o treści
AT.BWL.6
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Doktor nauk medycznych, lekarz i ekspert medycyny estetycznej, zwyciężczyni plebiscytu MISTRZOWIE URODY 2018 roku w kategorii lekarz medycyny estetycznej – ranking Kraków, laureatka rankingu „ORŁY MEDYCYNY” 2018 Katowice, dwukrotnie wyróżniona w kategorii Firma Godna Zaufania /GOLD/, specjalista położnictwa i ginekologii, seksuolog kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich w Śląskim Uniwersytecie Medyczny w Katowicach pod opieką naukową dr hab. n. med. Stanisława Horáka. Jest autorką publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach, wykładowcą kongresowym, promotorem prac dyplomowych na kierunku dietetyka i kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, trenerem i szkoleniowcem lekarzy na studiach podyplomowych na kierunku medycyny estetycznej w SWSM w Katowicach.
Od ponad dziesięciu lat sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych. Uczestniczyła już w ponad 100 kursach, szkoleniach, które potwierdzone są stosownymi certyfikatami, ukończyła pięć kierunków studiów podyplomowych. Wieloletnie doświadczenie w specjalizacji zabiegowej, praca na bloku operacyjnym oraz samodzielne wykonanie ponad tysiąca procedur zabiegowych i operacji umożliwiło jej uzyskanie dużej sprawności manualnej.
Wykonując zabiegi medycyny estetycznej kieruje się przede wszystkim umiarem. Pacjentka po zabiegach ma wyglądać młodo, naturalnie, bez przerysowania.
Praca jest jej pasją, dlatego do każdego zabiegu podchodzi z dużą radością i ogromnym zaangażowaniem. Zadowolona pacjentka lub zadowolony pacjent jest jej najlepszą wizytówką. 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging (PTMEIAA), Europejskiego Towarzystwa Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD) oraz PTG.