Alena Hielema

wyślij SMS o treści
AT.BWL.72
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Personal leadership coach, trener rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem. Mentor oraz speaker. Specjalizuje się w tematach: personal leadership, women empowerment, personal development – budowania pewności siebie, motywacji, asertywnej komunikacji, zmiany ograniczających przekonań i nawyków oraz kreowania mindsetu sukcesu. Pasjonatka konceptu ‘Playing BIG’, czyli mierzenia w życiu wysoko z wykorzystaniem pełnego potencjału.

Jako kobieta, która zbyt długo pracowała poniżej swoich kwalifikacji, wie, co to znaczy czuć się niespełnioną, niedocenianą w pracy i życiu. Niestrudzenie pracowała nad rozwojem osobistym i zawodowym, aby być tam, gdzie jest w chwili obecnej i czuje się zobowiązana do pomocy innym kobietom, aby mogły żyć zgodnie ze swoimi wartościami, zasobami, ambitnie podchodziły do kariery i biznesu i były po prostu szczęśliwe.

Ukończyła z wyróżnieniem Socjologię oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Certyfikowany coach i trener, mentor, a także speaker. Założycielka firmy coachingowo szkoleniowej w Holandii – Empowered For Future. Członkini International Coach Federation, prestiżowej i zarazem największej na świecie społeczności profesjonalnych coachów. Przez ponad 17 lat doświadczenia w różnych branżach w Polsce, jak i w Holandii nabyła ekspertyzy w dziedzinie coachingu, szkoleń miękkich, rekrutacji i przywództwa. Alena odeszła z pracy w korporacji by móc podążać za swoją pasją wspierania kobiet w określaniu kierunku ich przywództwa i życia. Pomaga im iść w tym kierunku z ufnością, konsekwencją i klarownością. Jest mistrzem zmian w sposobie myślenia, tzw. mindsetu. Pomogła setkom kobiet zmienić z sukcesem karierę, założyć biznes oraz zbudować skuteczność osobistą oraz przywództwo uczciwie i zgodnie z ich wartościami. Prowadziła wystąpienia, szkolenia i prezentacje dla takich firm jak Czech Dutch Chamber of Commerce, Merck, NetApp, Salesforce (dla group Women in Tech, Women in Leadership) i wypowiada się publicznie w Europie na konferencjach takich jak: Women in Tech, European Women in Tech, Global Woman Club, EBW 2020, na temat women empowerment, w tym budowania wspierających nawyków, motywacji oraz mentoringu, osobistego przywództwa, a także szeroko pojętego rozwoju osobistego. Jest aktywnym mentorem dla Polaris Network, organizacji profesjonalistek w NL, łączącej kobiety, które dążą do ciągłego rozwoju zarówno zawodowego jaki i osobistego. Jest finalistką konkursu Freelancer Roku 2019 w Holandii, wyróżniającego za działania w biznesie. Od 14 lat w Królestwie Niderlandów, gdzie z sukcesem już od prawie czterech lat prowadzi własną firmę. Prywatnie szczęśliwa matka i żona. Pasjonuje się tańcem latynoskim, łyżwiarstwem figurowym, hikingiem, dobrą lekturą. Docenia spędzanie wartościowego czasu z rodziną i przyjaciółmi.