Aneta Szostak-Sulewska

wyślij SMS o treści
GPAY.116
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Założycielka i właścicielka Kapelusza z Kwiatami – jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych dla nauczycieli w Polsce. Ekspertka w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Pomysłodawczyni i prowadząca #awansTv, w ramach którego przybliża nauczycielom tematy związane z awansem zawodowym oraz dobrymi praktykami w pracy nauczyciela.

W swoich kursach, webinarach czy ebookach podpowiada, w jaki sposób przejść przez ścieżkę awansu zawodowego, jakich kompetencji nabywać, jak nie pogubić się w gąszczu przepisów prawa oświatowego, jak z pasją i zaangażowaniem budować wizerunek nauczyciela eksperta.

Stworzyła także platformę subskrypcyjną dla nauczycieli, w ramach której mogą oni doskonalić swój warsztat pracy w obszarach awansu zawodowego, pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czy rozwoju osobistego.

Założyła Wydawnictwo Edukacyjne Kapelusz z Kwiatami, w którym powstają książki oraz materiały edukacyjne przygotowywane przez nauczycieli dla nauczycieli.  Wydawnictwo prowadzi również działalność wspierającą proces dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczy szkół i placówek – jest bowiem organizatorem inspirujących projektów edukacyjnych.