Angelika Andrzejewska

wyślij SMS o treści
GPAY.100
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Angelika z wykształcenia i zamiłowania jest architektem, aktualnie pracującym w jednym z prestiżowych biur architektonicznych, w samym sercu Nowego Jorku. Jest także jednym z członków AIA (najstarszej i najbardziej renomowanej organizacji zrzeszającej architektów w Stanach Zjednoczonych). Posiada też tytuł Mentora i Impact Enterprenure’a w jednej z najlepszych na świecie szkół designu Parsons NYC | The New School. W swojej pracy zawodowej zajmuje się projektowaniem nowoczesnych i minimalistycznych apartamentów na Manhattanie, przeprowadzaniem renowacji historycznych loftów, a także dekoracja wnętrz. Architekturę traktuje jako narzędzie umożliwiające tworzenie funkcjonalnych, estetycznych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni. Na pierwszym miejscu, zawsze stawia komfort i indywidualne potrzeby domownika.

Podejście zawodowe, którym się kieruje, oparte jest na połączeniu najwyższych jakościowo usług architektonicznych, wykorzystujących nowoczesne technologie z wykorzystaniem ekologicznych i lokalnych materiałów. Angelika zawsze mocno podkreśla potrzebę projektowania zrównoważonego, z myślą o minimalnym wpływie budownictwa dla naszego środowiska naturalnego. Przyjazność dla ekosystemu i kondycji naszej planety, idą u niej ramię w ramię z architekturą.

Jej drugą największą pasją życiową jest rysunek odręczny, który w połączeniu z wieloletnią fascynacją do amerykańskiej kultury dzikiego zachodu, doprowadził ją do powstania personalnego projektu – When in the West. Jej artystyczna misja, łącząca odręczne ilustracje, kolaże oraz teksty z ulubionych westernów, jest poszerzeniem jej autorskiej interpretacji i wizji Wild West-u.

Angelika jest zwolenniczką podejmowania ryzyka i aktywnego działania, w celu ciągłego rozwijania swoich zainteresowań i dążenia do zamierzonych celów. Motto, które motywuje ją do konsekwentnego działania w życiu codziennym to: „Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi.”

 

Website: https://angelika-andrzejewska.format.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/angelika-andrzejewska-15bb61219

Instagram – When in the West: https://www.instagram.com/wheninthewest/?hl=en

Instagram – personalny: https://www.instagram.com/angie_andrzejewska/?hl=en

Wallbeing – plakaty: https://wallbeing.com/artysta/100-angelika-andrzejewska

Parsons – mentorship: https://blogs.newschool.edu/tnschangemakers/2022/06/meet-our-mentor-angelika-andrzejewska-architect-interior-designer-illustrator/