Anna Bednarek-Mulawa

wyślij SMS o treści
GPAY.306
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Certyfikowany lekarz i członkini American Academy of Aesthetic Medicine. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, medycyny anti-aging i zabiegów zdobywała na najlepszych szkoleniach i kursach w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Mimo bogatego portfolio szkoleń i znajomości najnowszych technik i trendów, wciąż rozwija się uczestnicząc w międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych i kongresach medycyny estetycznej.
Swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami prowadząc liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej z tematów takich jak toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, nici PDO, wolumetria oraz fenomenalne szkolenia z modelowania ust od podstaw do zaawansowanych technik, również autorską techniką #lipsbydrbednrek . Założycielka i pomysłodawczyni marki Bednarek Clinic&Academy, codzienną pracę i metamorfozy Pani doktor na instagramie @annabednrekmed śledzi codziennie ponad 50 tysięcy osób.

Prywatnie fanka podróży w każdej formie.

„Wysokie oczekiwania kluczem do jakości. Pierwotnie gabinet, a dziś klinika zostały otwarte, aby dawać pacjentkom pewność siebie, odwagę i szansę do wyrażania siebie. Wierzę, że każda z nas powinna czuć się pewna siebie i piękna. Moją pasją jest poprawa i zmiana życia pacjentek dzięki rozwiązaniom medycyny estetycznej”.