Anna Borowiecka

wyślij SMS o treści
BWL.65
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Borowiecka –  założycielka Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii w Gorzowie Wielkopolskim. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Collegium Medicum  w Bydgoszczy. Od 15 lat związana z kosmetologią i medycyną estetyczną, od 10 lat z trychologią, autorka artykułów , wykładowca, członek International Clinical and Aesthetic Trichology Association.

Kierując się zasadą, że jakość nie zna kompromisów współpracuje z najlepszymi specjalistami, wykorzystując światowej klasy urządzenia medyczne, którę są nie tylko innowacyjne ale przede wszystkim bezpieczne i skuteczne dla pacjentów.

Klinika Reha-Med to wspaniały zespół profesjonalistów, ponad 25 innowacyjnych  technologii medycznych w jednym miejscu oraz bogate autorskie protokoły zabiegowe oparte na urządzeniach High-Tech. To również centrum szkoleniowe dla kosmetyczek, kosmetologów i trychologów .

Pragniemy być wzorem i inspiracją dla konkurencji. Jesteśmy innowacyjni, bo wierzymy, że warto dawać z siebie wszystko. Chcemy aby nasi klienci otrzymywali w klinice wszystko, co najlepsze.

www.rehamedgorzow.pl