Anna Dziekońska

wyślij SMS o treści
GPAY.27
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Dziekońska jest założycielką ekskluzywnej marki Amber Dust. Zainspirowana naturą i pielęgnacyjnymi właściwościami bursztynu stworzyła w 2016 roku pierwsze mydełka, zawierające w swoim składzie zmikronizowany bursztyn.

Zmotywowana ciepłym przyjęciem, z jakim spotkały się mydełka, stworzyła wraz z mężem kolejne produkty, w których wykorzystywane jest dobroczynne działanie bursztynowego pyłu, maceratu lub kwasu. Bursztyn jako naturalny antyoksydant posiada zdolność zwalczania wolnych rodników, a zawarte w nim minerały poprawiają kondycję skóry. Państwo Dziekońscy dobierają też inne, wysokiej jakości naturalne składniki, w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały i jak najskuteczniej pielęgnowały i odżywiały skórę.

Każdy składnik sprawdzany jest w niezależnych laboratoriach badawczych, dlatego używane są tylko sprawdzone i certyfikowane surowce, dające optymalne efekty upiększające. Zamiast wody stosowane są hydrolanty, co wzmacnia pielęgnacyjne właściwości kosmetyków. Linia Amber Dust odpowiada na zapotrzebowanie na dobre kosmetyki naturalne, tworzona jest z pasją i ogromną troską o jakość. Produkty powstały z miłości do kosmetyków i z myślą o  kobietach, które dokonują świadomych zakupów.

Każdy nowy produkt wymaga od nas stuprocentowego zaangażowania, licznych testów i badań, tak by finalnie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientek. To właśnie dla nich pracujemy i staramy się, po to by marka Amber Dust była synonimem troski i skutecznej pielęgnacji.

https://amberdust.pl

https://www.instagram.com/amberdust_cosmetics

https://www.facebook.com/people/Amberdust/100063458622668/?paipv=0&eav=AfaZ9Hq78ekvBZYANnFbSIRUvv7b8uxZh8mHMMLvFCQyvPhIPJHTzex8qbtU8Bhrk_4&_rdr