Anna Kacprzyk

wyślij SMS o treści
GPAY.76
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Głębia Umysłu Anna Kacprzyk

Liderka Transformacji Życiowej i Sukcesu

Anna Kacprzyk to wyjątkowa hipnoterapeutka sukcesu, trener mentalny i coach, będąca właścicielką firmy Głębia Umysłu Sp. z o. o. Działa jako kobieta transformacji i sukcesu, towarzysząc innym w ich drodze do odkrywania, jak mogą generować wyższe dochody przy mniejszym koszcie siebie. Jej autorski program mindsetowy „Sztuka zarabiania z lekkością/łatwością” jest sprawdzony i skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Powstał na bazie osobistych, bogatych biznesowych doświadczeń- 18 lat w tzw. twardym biznesie, gdzie zajmowała kluczowe stanowiska w dużych firmach, zajmując się zakupami, sprzedażą, zarządzaniem zespołem oraz tworzeniem strategii rozwoju firmy.

Pani Anna jest również współautorką książek, takich jak „Doskonale Niedoskonali cz. IV”, „#Szefowe. Historie Kobiet, które idą po swoje” oraz „Polscy Przedsiębiorcy- droga do sukcesu”, której premiera będzie miała miejsce w lutym 2024 roku.

W pracy hipnoterapeutki, trenera mentalnego i coacha, Pani Anna łączy różne style hipnozy, aby jak najlepiej dostosować techniki do każdej osoby. Działa holistycznie, wierząc w harmonię pomiędzy umysłem, ciałem i duszą jako klucz do osiągnięcia pięknych efektów. Jest absolwentką renomowanej szkoły hipnozy i hipnoterapii, OMNI Hypnosis Training Center, posiadającą certyfikat ISO 9001. Należy również do National Guild of Hypnotists oraz International Board of Hypnosis. W swojej pracy terapeutycznej Pani Anna pomaga w szeroko pojętych obszarach zdrowia, miłości, relacji ze sobą i innymi oraz przede wszystkim w temacie pieniądza.

Anna Kacprzyk -kobieta świadoma siebie, życia i ciekawa świata (zwiedziła 54 kraje)  ceni wysoką jakość życia i aktywnie dba o jej utrzymanie. Kocha taniec i podróże.