Anna Krzyśko-Vasković

wyślij SMS o treści
BWL.59
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Krzyśko-Vasković jako prezes i założyciel Northgate Logistics z sukcesem prowadzi i rozwija działalność w branży usług spedycyjnych od 9 lat. Stale zapewnia świeże spojrzenie i inspirujące pomysły. Potrafi zastąpić jedną obiecującą strategię nową, zupełnie odmienną i dzięki temu Northgate Logistics nigdy nie zostaje w tyle, stale dążąc do doskonałości.

Jako pierwsza na rynku stworzyła i wdrożyła system partnerski Northgate Logistics, dzięki czemu niezależni przedsiębiorcy mogą się dynamicznie rozwijać korzystając z dorobku intelektualnego (know-how) Northgate Logistics.

Dzięki umiejętności współpracy oraz delegowania zadań rewolucyjne pomysły, pani prezes przekazuje w ręce pracowników, którzy potrafią je sprawnie wdrożyć. Tak silne strony założyciela firmy wynikają ze skłonności do patrzenia na problem z wielu różnych punktów widzenia, rezygnowania z utartych schematów i gotowych, oczywistych rozwiązań. Są to umiejętności niezwykle cenne, a pani prezes umie z nich korzystać świadomie, czyli wie kiedy i w jakich okolicznościach oryginalne myślenie przyniesie najlepsze efekty.

Wytrwałość w obliczu przeciwności i pokonywaniu przeszkód daje pani Annie Krzyśko-Vasković wręcz satysfakcję z pracy, gdyż wychodzi z założenia, że przekraczając strefę komfortu człowiek może się rozwinąć i biznes może pójść do przodu.

Pani prezes wyznaje zasadę, że nie ma spraw nie do załatwienia, a sytuacje trudne rozwiązywane są na zasadzie porozumienia stron oraz kompromisu. Cechuje ją szybka i stanowcza reakcja w obliczu zmian rynkowych, a przede wszystkim otwartość na podejmowanie nowych inicjatyw dzięki umiejętności syntezowania informacji z wielu źródeł.

Najważniejsze jest jednak podejście pani Anny Krzyśko-Vasković do wszelkich działań, nie tylko biznesowych, z energią i optymizmem, którym wręcz zaraża zarówno swoich pracowników, kontrahentów, a przede wszystkim klientów.