Anna Mackojć

wyślij SMS o treści
AT.BWL.1
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Mackojć – doświadczony trycholog i biotechnolog. Ekspert Instytutu Trychologii®, wspierający aktywnie rozwój trychologii jako innowacyjnej dziedziny nauki i badań nad wypadaniem włosów oraz wdrażania nowoczesnych terapii. Jako jedna z pierwszych w Polsce, Anna Mackojć uzyskała tytuł Adjunct w World Trichology Society. Autorka licznych artykułów, dotyczących tematyki trychologii i współautorka prac naukowych, poruszających m.in. zagadnienie wpływu substancji aktywnych na kondycję skóry głowy i włosów. Od lat pogłębia wiedzę z dziedziny biotechnologii i trychologii we współpracy z największymi europejskimi i światowymi autorytetami w tym zakresie. Posiada certyfikat TCE (Trichology Clinical Education) oraz uprawnienia analityka – diagnosty trychologii. Jest członkiem International Society of Aesthetic Trichology, a w Polsce wykładowcą Diagnostyki Trychologicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzą w zakresie trychologii dzieli się uczestnicząc w roli eksperta w kongresach branżowych, medycznych oraz kosmetologicznych.
Na co dzień w Instytucie Trychologii®, który jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek w Polsce w zakresie diagnozowania i prowadzenia terapii trychologicznych, zajmuje się m.in. analizą i rozpoznawaniem schorzeń skóry głowy i włosów. Prowadzi indywidualne konsultacje pacjentów trychologicznych w oparciu o zaawansowane badania trichoskopowe oraz realizując innowacyjne terapie skojarzeniowe. Aby kompleksowo i skutecznie pomagać osobom, borykającym się z różnymi schorzeniami skóry głowy i walce z łysieniem, współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji, m.in. – endokrynologami, ginekologami czy dermatologami. Anna Mackojć jest także twórcą autorskich receptur produktów wykorzystujących peptydy biomimetyczne, dedykowanych do profesjonalnych zabiegów trychologicznych.
Jako pierwsza w Europie wprowadziła metodę diagnostyczną Hair Polariser oraz najdokładniejszy na świecie analizer trychologiczny KC do procedur diagnostyki trychologicznej, realizowanych w Instytucie Trychologii®. W wyniku jej pracy powstało także pierwsze kompleksowe oprogramowanie do analizy trychologicznej, co zostało docenione przez kapitułę Les Nouvelles Esthetiques i wyróżnione nagrodą Innowacja 2017, przyznaną Instytutowi Trychologii®. Podążając za wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w walce z uciążliwymi schorzeniami skóry, Anna Mackojć jako pierwsza w Polsce wdrożyła technologię exciplex do leczenia objawów chorób autoimmunologicznych, jak łysienie plackowate, bielactwo, łuszczyca, AZS.

www.trychologia.edu.pl