Anna Małecka

wyślij SMS o treści
GPAY.96
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Małecka- właścicielka i zarazem założycielka BE Fit&BEAUTIFUL BY ANNA MAŁECKA/ ODMŁADZANIE Z SUKCESEM, dyplomowany kosmetolog, ekspert w dziedzinie Soft Surgery, coach zdrowia i żywienia.
Pasjonatka medycyny oraz kosmetologii regeneracyjnej, zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej. Jej marzeniem było znaleźć zdrowy, naturalny sposób na wieczną młodość zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Opracowała swoje własne unikatowe protokoły zabiegowe, które dają niesamowite rezultaty i są starannie dokumentowane. Stworzyła unikatowy PLAN ODMŁADZANIA od WEWNĄTRZ, który od lat z powodzeniem stosuje u siebie oraz u swoich Pacjentów. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie.
Odmłodziła z Sukcesem już setki kobiet- pokazując w social mediach SPEKTAKULARNE METAMORFOZY swoich Pacjentów.

Specjalizuje się w SOFT SURGERY czyli miękkiej chirurgii (minimalnie inwazyjnej). Jest to technika niezawodna i niezwykle skuteczna, a przy tym całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Umiejętności zdobywała między innymi w Instytucie Soft Surgery w Rzymie.
NIE UZNAJE zabiegów wykorzystujących botoks, wypełniaczy, przeszczepów tłuszczu czy laserów, w jej gabinecie nie ma również nacięć czy szwów, za to skupia się na silnej regeneracji.

Całą karierę poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej regeneracyjnej i holistycznemu podejściu do odmładzania, jej sukcesy cenione są na całym świecie. Efekty jej pracy można zobaczyć w licznych zagranicznych publikacjach m.in. GMV Medical Innovations . Nic dziwnego, że gości pacjentów nie tylko całej Polski, ale i świata. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się zarówno na wizytach w jej gabinecie jak i na mediach społecznościowych.

 

https://odmladzaniezsukcesem.pl/