Anna Stachniuk

wyślij SMS o treści
BWL.99
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Strateg biznesowy. Właścicielka agencji doradztwa.

Zajmuje się strategią marki, działaniami marketingowymi, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 10 lat z zakresie zagadnień HR- zarówno miękkiego, jak również twardego. „Pracownik to klient, Twoja firma to produkt, musisz się dobrze sprzedać, ale kluczowy jest brak reklamacji!” Twórca strategii z zakresu budowania wizerunku pracodawcy zarówno wewnętrznie, jak również przez działania promocyjne online.

Wykładowca WSB, opiekun kierunku studiów podyplomowych- Zarządzanie produkcją. Dobry produkt jest wtedy, gdy w czasie jego produkcji zużyjesz tyle materiałów, ile potrzeba, pracownicy wykonają go sprawnie, a jego kreacja i przekaz jest na tyle jasny, że klient marzy o tym by go kupić.

Anna uczy, jak to osiągnąć.

Zasady etycznego biznesu, dbającego o pracownika oraz dostarczającego klientowi najwyższej jakości usługi wdraża również jako Prezes w Czystasprawa24.pl. Nowatorskie podejście do branży oraz do sposobów jej promocji, to wyróżnik działań jej start-up’u.

„Tylko zgrany zespół jest w stanie skutecznie powiększać zyski Twojej firmy, tylko jasny plan działań pozwoli zespołowi sprawnie działać.”