Beata Piasny

wyślij SMS o treści
GPAY.25
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Od 12-stu lat prowadzę firmę szkoleniową Cambiar (po hiszpańsku oznacza zmieniać), jestem praktykiem biznesu i przedsiębiorcą, Certyfikowanym trenerem mocnych stron (Strenghts Trainer), Certyfikowanym trenerem FRIS®, Certyfikowanym Coach-em ICF (ACC), Certyfikowanym trenerem NLP, Certyfikowanym trenerem biznesu.

Specjalizuje się w odkrywaniu potencjału osobistego i korzystania z niego w sferze zawodowej i życiu prywatnym. Wspieram ludzi, którzy chcą budować swoją karierę na bazie swoich mocnych stron oraz swoich współpracowników, wspieram zespoły w lepszej współpracy, liderów w podejmowaniu wyzwań i uzyskiwaniu najlepszych efektów.  Prowadzę szkolenia z zakresu: skutecznej komunikacji i budowania relacji, odkrywania talentów i mocnych stron, zarządzania talentami, budowania zespołów i przywództwa.

Jestem autorką programów rozwojowych dla kobiet w biznesie „Kobieta w działaniu” oraz twórcą platformy rozwoju talentów talentspoint.pl.

Dysponuje również kadrą trenerską specjalizująca się w tematyce talentów i teambulidingu. Zrealizowałam z sukcesem kilkadziesiąt projektów szkoleniowych.

www.beatapiasny.pl