Dr n. med. Magdalena Boczarska-Jedynak

wyślij SMS o treści
AT.BWL.13
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

 

Dr n. med. Magdalena Boczarska-Jedynak, specjalista neurolog, lekarz medycyny bólu, lekarz medycyny estetycznej, klinicysta, wykładowca akademicki.

Przez wiele lat związana z Kliniką Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, obecnie prowadzi Instytut Zdrowia w Oświęcimiu – jedną z najnowocześniejszych prywatnych placówek medycznych w Małopolsce ukierunkowaną na kompleksową opiekę oraz prewencję naturalnego starzenia.

Specjalizuje się w leczeniu choroby Parkinsona i   innych  schorzeń   układu   nerwowego  z użyciem nowoczesnych metod neuromodulacyjnych. Szczególny obszar jej zainteresowań i działalności klinicznej stanowi terapia toksyną botulinową u chorych ze spastycznością, migreną przewlekłą i zespołami bólowymi. 

Jest  wykładowcą i trenerem z zakresu leczenia toksyną botulinową przewlekłej migreny. Jest też Krajowym Mentorem międzynarodowego programu edukacyjnego Allergan Medical Institute, którego celem jest podnoszenie kwalifikacji lekarzy w tym zakresie.

Połączenie  trzech specjalności – neurologii, medycyny bólu i medycyny estetycznej sprawia, że dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak kompleksowo podchodzi do terapii chorych z migreną przewlekłą z wykorzystaniem toksyny botulinowej, troszcząc się nie tylko o efekt kliniczny, ale i estetyczny.W podobny sposób prowadzi chorych z uszkodzeniem nerwu twarzowego, połowiczym kurczem twarzy i innymi schorzeniami skutkującymi asymetrią w zakresie mięśni twarzy.

Jest współautorką licznych prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych   czasopismach naukowych, rozdziałów książkowych oraz doniesień zjazdowych.  Jest cenionym wykładowcą na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych.

Jest członkiem Zarządu Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Polskiego Towarzystwa Neuromodulacji, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu oraz International Neurotoxin Association.

Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, będąca integralną częścią Instytutu Zdrowia dr Boczarska-Jedynak, to wyjątkowe miejsce, w którym doświadczenie łączy się z nowoczesnością.

Klinika oferuje kompleksową opiekę w zakresie medycyny, dermatologii i ginekologii estetycznej uwzględniającą indywidualne potrzeby Pacjenta. Zespół specjalistów, lekarzy, kosmetologów i dietetyków opracowuje plan utrzymania stanu skóry w jak najlepszej kondycji, zapobiegania procesom starzenia i bezpiecznego korygowania niedoskonałości.

Misją kliniki jest profilaktyka zmian organizmu pojawiających się wraz z upływem czasu i zachowania naturalnego piękna.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii, wysokiej klasy sprzętów laserowych oraz wyłącznie certyfikowanych preparatów daje możliwość doboru optymalnych rozwiązań dla potrzeb każdego Pacjenta.

Jednocześnie, doświadczenie oraz zaangażowanie całego zespołu pozwala zadbać o bezpieczeństwo i zadowolenie osób, które nam zaufały.

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak to unikatowe miejsce, którego celem jest dbałość o dobrą jakość życia, dlatego oprócz Kliniki Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w jednym miejscu istnieje także Klinika Neurologii i Medycyny Regeneracyjnej oraz Klinika Rehabilitacji, Terapii Cyfrowej i Wirtualnej VR.

Instytut mieści się w Oświęcimiu, położonym na granicy województw Małopolskiego i Śląskiego, świetnie skomunikowanym z największymi miastami w regionie.

www.Instytutboczarska.pl

 

www.Instytutboczarska.pl

Facebook @estetykaboczarska

Instagram @estetykaboczarska