Bożena Magiera

wyślij SMS o treści
BWL.19
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Bożena Magiera

Bożena Magiera przez całą swoją zawodową karierę była HR-owcem. W 2014 r. postanowiła, że wprawdzie nadal będzie zajmować się ludźmi, ale tymi najstarszymi. Kupiła hotel w Borkach Małych koło Olesna i zaadaptowała go na luksusowy dom seniora. Wszystkie prace związane z likwidacją barier pochłonęły 600 tysięcy zł, bo dawny hotel to duży, 4-kondygnacyjny budynek. Tak powstała rezydencja dla seniorów Złote Borki, która rozpoczęła działalność 1 czerwca 2014 r. Dzisiaj w komfortowym domu seniora mieszkają 94 osoby. Ośrodek daje zatrudnienie 45 pracownikom.

Na przełomie 2017 i 2018 roku Bożena Magiera otworzyła swój drugi dom dla seniorów. Jest to Górska Rezydencja dla Seniorów, która mieści się w Jarnołtówku na południu Opolszczyzny.

Pani Bożena Magiera bardzo starannie dobiera lokalizacje i personel po to, aby zapewnić  mieszkańcom najlepsze z możliwych warunki do spokojnego życia. Rezydencje „Złote Borki” oferują szeroki wachlarz usług opiekuńczych, miedzy innymi: opiekę długoterminową, opiekę wakacyjną i weekendową a także pobyty dzienne. Każdy aspekt świadczonych usług dostosowany jest do potrzeb seniora tak. W rezydencjach panuje rodzinna, przytulna atmosfera, z gwarancją intymności i swobody a jednocześnie z możliwością uczestniczenia w aktywnych formach spędzania wolnego czasu. Domy prowadzone są z myślą o zapewnieniu najlepszej z możliwych form opieki nad tymi, których kochasz.

Wykwalifikowany personel opiekuńczy, pielęgniarski i medyczny, dobra i domowa kuchnia, własna biblioteka, szeroki wachlarz zajęć, własna kaplica i profesjonalne centrum fizjoterapeutyczne to tylko niewiele z bogatej oferty w każdym z domów.

Całość dopełniają stylowe wnętrza i przytulna, domowa kolorystyka i wystój wnętrz. Ogrody, zwierzęta a także możliwość przebywania z własnym pupilem, altany do wypoczynku w słońcu, ogrody warzywne i kwiatowe to bezpieczne i pełne zieleni miejsca, gdzie życie i odpoczynek jest czystą przyjemnością.