Dr Barbara Sobczak

wyślij SMS o treści
BWL.9
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest ona już trzecim pokoleniem w swojej rodzinie kończącym warszawskie studia medyczne.

Już w trakcie studiów była autorem prac naukowych i publikacji w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Po studiach rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, badając aspekt mikrobiologiczny w periimplantitis.

Z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology.

Członek International Team for Implantology (ITI).

ITI Fellow, tytuł przyzanany przez komisję w Szwajcarii za osiągnięcia w dziedzinie implantologii po nominacji przez innych członków.

Dyrektor naukowego klubu ITI Study Club Mazovia wspierającego przede wszystkim kształcenie młodych implantologów. ITI Study Club Mazovia pod kierownictwem dr Barbary Sobczak ukierunkowany jest na wdrażnie nowości z dziedziny implantologii do codziennej praktyki.

Konsultant medyczny z ramienia firmy Straumann.

Samodzielny wykładowca w dziedzinie implantologii stomatologicznej w kraju i za granicą.

Uczestnik licznych zagranicznych kursów w Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech. Ukończyła szkolenia masterskie z zakresu implantologii estetycznej pod okiem prof. Busera i prof. Belsera.

Kładzie największy nacisk na estetykę w leczeniu implantologicznym, ale opartą o interdyscyplinarne podejście w planowaniu leczenia, wykorzystując najnowsze techniki chirurgii tkankowej.

Jest autorką rewolucyjnej metody leczenia implantologicznego Real Arch Sobczak Concept.

Właściciel Klinik Dr Sobczak