Elżbieta Krokosz

wyślij SMS o treści
GPAY.96
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Master Coach, Trenerka, Ekspertka od talentów oraz zarządzania talentem własnym i innych. Dyrektor Zarządzająca Talent Development Institute.

Mówczyni TEDx, Autorka książki pt. „Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co lubisz i potrafisz najlepszej” oraz podcastów: „O rozwoju ludzi profesjonalnie” i „TDI – School of Coaching”.

Zdobyła nagrodę najlepszego wykładowcy w ramach studiów Executive MBA Business Trends. Od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i ucząc się w Polsce i zagranicą. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i ucząc się w Polsce i zagranicą m.in. Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii. Została pierwszym polskim Learning & Development Managerem w Irlandii, w największym irlandzkim banku, wdrażając strategię rozwoju ludzi dla 8500 pracowników. Pracowała jako Talent Consultant w Wiedniu dla OMV Austria, budując programy rozwojowe dla globalnych talentów tej największej austriackiej firmy paliwowej. Rozwijała ludzi w największych międzynarodowych organizacjach takich jak: Molson Coors, Avon, Procter & Gamble, Atos, Fortum, Mars, Wrigley , Play, BP Polska, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Hewlett Packard, UBS. Jest wykładowczynią w ramach Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia Talent Management i otrzymała tytuł Najlepszego Wykładowcy. Studiowała w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Została polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Ekspert w takich mediach m.on. jak Dzień Dobry TVN, Forbes Women, Puls Biznesu, Forbes, Newsweek, Wysokie Obcasy, Onet.pl.