Gabriela Kamińska

wyślij SMS o treści
GPAY.350
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Właścicielka Dental Dialog, założycielka Fundacji Nowe Życie Hope.

Prowadząc biznes podchodzi do pacjentów indywidualnie, pilnując by każda praca protetyczna wykonywana była z jak największą starannością i dokładnością , a duże przedsiębiorstwa medyczne nie przemawiają do niej. Kameralne i indywidualne podejście do pacjenta to jej dewiza. Ulubiony cytat : ” Rzeczy możliwe robię od ręki, na cuda trzeba troszeczkę poczekać”.

W swoim dorobku życiowym ma aż trzy fakultety: Wyższą Szkołę inżynierii Dentystycznej, Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw oraz Psychologię Zarządzania.

Swoją pracę poświęciła badając pacjentów z dentofobią – co dało podstawę do zdrowego podejścia do pacjentów z lękami.

● Od 2012 roku prowadzi akcję charytatywne dla pacjentów w trudnych sytuacjach życiowych – Metamorfozy uśmiechu, gdzie wykonuję darmowe odbudowy protetyczne dla pacjentów po przejściach.
● W 2015 roku otrzymała nagrodę Człowieka Roku 2014 w Rybniku, w 2017 zdobyła wyróżnienie jako Lider Rozwoju Regionalnego przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.
● W 2018 roku została laureatką Osobowość Roku 2017 w Rybniku, w kategorii „Biznes” organizowanym przez Dziennik Zachodni, oraz zajęła drugie miejsce w województwie śląskim.
● Szkoli lekarzy stomatologów z możliwości wykonywania odbudowy protetycznej cyfrowo.

www.dentaldialog.pl