Halina Ambroziak-Więckowska

wyślij SMS o treści
AT.BWL.51
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Od 8 lat, pod marką COiO, buduje jeden z najefektywniejszych systemów edukacji i wsparcia zawodowego, skierowany do młodych kobiet, stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie w branży dietetycznej. Wynikiem tej pracy jest powstanie w tym czasie na rynku polskim 25 placówek ze Znakiem Jakości COiO, prowadzonych ze spektakularnym sukcesem przez młode przedsiębiorczynie.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału Polonistyki, katedry Filologii Klasycznej, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching, Instytutu Psychologii Zdrowia, gdzie ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej dla Par drugiego stopnia oraz Instytutu Terapii Geshtalt, gdzie ukończyła Staż.

Pomysłodawczyni i liderka, odbywającego się w latach 2001-2009, projektu Akademia Zdrowia, dedykowanego popularyzacji wiedzy żywieniowej w formie cotygodniowych wykładów skierowanych do szerokiego odbiorcy.

Swoją karierę zawodową zaczynała w Państwowym Wydawnictwie Naukowym (PWN) na stanowisku redaktora w Redakcji Słowników Języka Polskiego. Następnie podjęła współpracę z międzynarodową firmą Herbalife Nutrition, gdzie zbudowała jeden z najefektywniejszych zespołów w Polsce i Europie Wschodniej, dołączając tym samym do grupy najskuteczniejszych liderów Herbalife Nutrition na świecie (International Executive President’s Team).