Iwona Bogucka

wyślij SMS o treści
AT.BWL.75
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT
CEO ISETIA, Założycielka i Właścicielka Future Network Development, Dyrektor Zarządzający DAT Computer Concepts
Biznes międzynarodowy był, jest i będzie moją wielką pasją, którą konsekwentnie rozwijam. Intuicyjna pewność siebie i to, w jaki sposób chciałabym się profesjonalnie realizować, towarzyszy mi odkąd pamiętam.  Od moich pierwszych życiowych wyborów takich jak studia, kierunki, języki obce jakimi chciałabym się móc posługiwać czy później praca jaką pragnę wykonywać. Doskonale sprawdzam się w innowacyjnym środowisku pełnym wyzwań, realizując wyznaczone cele.
Prawie 20 lat temu, kiedy w Polsce podejście projektowe do zarządzania było na bardzo wczesnym etapie rozwoju, zdecydowałam się zainwestować w firmę consultingową dedykowaną zarządzaniu projektami DAT Computer Concepts, której dziś jestem Dyrektorem Zarządzającym. To była doskonała decyzja, która zainspirowała mnie do realizowania moich marzeń o podróżowaniu i zwiedzaniu świata, jednocześnie wiążąc je z celami biznesowymi, poznawaniem różnych kultur biznesu oraz sposobów prowadzenia przedsiębiorstw. Na bazie tych inspiracji powstała firma FND (Futer Network Development), która dziś jest globalną siecią partnerską zrzeszającą dynamicznych Partnerów Biznesowych z całego świata poprzez dystrybucję rozwiązań IT dla międzynarodowego biznesu. Działamy globalnie dostarczając usługi konsultingowe największym światowym firmom. Niewątpliwym dopełnieniem moich doświadczeń jest międzynarodowa ekspansja produktu ISETIA czyli platformy do zarządzania projektami, portfelami projektów, procesami, która w związku ze swoją innowacyjnością technologiczną oraz elastycznością wykorzystania w skali mikro i makro podbija kolejne rynki. Po wielu latach dystrybuowania rozwiązań IT z Niemiec, Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii marzyło mi się proponowanie polskiego produktu i tak zainspirowana moją dumą z bycia Polką zakiełkowała ISETIA. Motto ISETIA jest tak naprawdę moim personalnym motto: Powered by Passion.
Moja historia to wynik wielkiej odwzajemnionej miłości do życia, ogromnej pasji do biznesu oraz szacunku do ciężkiej pracy.