Iwona Jaworska

wyślij SMS o treści
BWL.65
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Założycielka i właścicielka pracowni projektowania wnętrz Luxury Design. Kreatorka luxusowych przestrzeni prywatnych oraz publicznych.

Jej kariera rozpoczęła się z połączenia kierunku studiów z ogromną pasją jaką jest architektura. Umiejętności i wiedzę poszerzała realizując wiele projektów na całym świecie. Jest miłośniczką prostych, nowoczesnych rozwiązań oraz niebanalnego designu. Pracownia powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących niepowtarzalne rozwiązania oraz unikalny i indywidualny styl. Spektakularny efekt i zadowolony klient to dla niej największy sukces. W swoich rozwiązaniach stawia na połączenie estetyki z funkcjonalnością. Projekty cechuje otwartość przestrzeni oraz połączeniem komfortu i elegancji. Realizacje, które powstają w pracowni mają charakter luxusowych oraz pełnych klasy wnętrz.

Świat postrzega jako inspiracje z których czerpie garściami coraz to nowsze pomysły i rozwiązania. Znajduje je właściwie wszędzie , w tym co ją otacza – naturze, modzie, sztuce oraz podróżach. Jako artystka jest wrażliwa na piękno otaczającego ją świata.

Każdy projekt realizuje z sercem i zaangażowaniem.

Praca przynosi jej ogromną satysfakcję, dzięki której może uszczęśliwiać siebie i innych.

Cechy, które ją wyróżniają, to przede wszystkim otwartość oraz umiejętność słuchania. Poprzez kreowanie przestrzeni potrafi odmienić emocje związane z wnętrzem. Dbałość o szczegóły to nieodłączny element jej projektów.

W życiu prywatnym jak również zawodowym jej świat kreuje motto „Mniej znaczy więcej”. Możemy to dostrzec w niebanalnych rozwiązaniach wnętrz jak również harmonii, która w jej życiu jest najważniejsza.

Rozwój osobisty, pracę którą kocha łączy z wychowaniem czterech wspaniałych córek. To one wraz z mężem dają jej poczucie prawdziwego spełnienia i sprawiają , że jest wulkaniem energii pełnym kreatywnych pomysłów.