Joanna Żak

wyślij SMS o treści
GPAY.14
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Joanna Żak (ur. 30 listopada 1979 r. w Szczecinie) – właścicielka gabinetu trychologicznego Mikrobeauty. Mieszka i pracuje w Legionowie. Jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci – dwie córki Julia i Roksana (17 lat) oraz syn Adam (11 lat). Mąż jest oficerem Wojska Polskiego.

Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego Instytutu Kultury Fizycznej (1998-2003), gdzie uzyskała tytuł magistra wychowania fizycznego. Instytut współpracuje bezpośrednio z Wydziałem Kultury Fizycznej i Zdrowia. Kreuje współczesny model kultury fizycznej, kształcącej specjalistów zawodowych oraz przyczyniającej się do rozwoju dyscypliny nauk o kulturze fizycznej.

W 2008 roku przeprowadziła się ze Szczecina do Koszalina. Rozpoczęła pracę jako wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi (PUW) z filią w Koszalinie, Kołobrzegu i Szczecinie. Jednocześnie pracowała w korporacji francuskiej w kadrze zarządzającej jako manager obsługi klienta i kas.

W 2015 r. ukończyła prestiżową uczelnię Executive Master of Business Administration – na Uniwersytecie Szczecińskim. Kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać  zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami.

W 2016 roku przeprowadziła się z Koszalina do Legionowa wtedy roku swoją własną działalność i stworzyła firmę diagnostyczną- skórną Mikrobeauty Joanna Żak.

W 2019 r. ukończyła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie „Trychologia leczniczo kosmetyczna” jako kolejny etap w doskonaleniu zawodowym. Dodatkowo ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia, szkołę czeladniczą kosmetyczną- uczące jak prawidłowo pielęgnować skórę głowy, twarzy, kursy trychologii / eko trychologii.

Jest członkiem stowarzyszenia trycholgicznego w Polsce.

Zajmuje się holistyczną konsultacją diagnostyczną-skórną, doradza, jak zadbać o siebie, o swoją skórę i włosy, jak wyglądać lepiej, piękniej, a przy tym naturalnie, czując się dobrze we własnej skórze. Przeprowadza specjalistyczne badania skóry pozwalające na określenie typu cery oraz problemów z nią związanych, co pozwala mi na zaproponowanie najlepszego rozwiązania i doboru skutecznych metod leczenia.

Jej pasja i wykształcenie skoncentrowane są na zdrowiu i urodzie. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta motywują ją do dalszego rozwoju, bycia jeszcze lepszą w tym, co robi.

Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca i kraje.

Prowadzi aktywny tryb życia. Gra w tenisa, jeździ na rolkach a zimą na nartach. Organizuje rodzinne wycieczki rowerowe pod namiotami.

Jej motto na sukces to: „Najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest poszukiwanie go. Jest to możliwe jedynie wówczas, kiedy wyjdziesz poza swoją strefę komfortu. Kobiety sukcesu nie ograniczają się do podejmowania łatwych decyzji, czy życia, w którym kierują się głównie wygodą. Uwielbiam ludzi , uwielbiam swoich klientów, chcę im pomagać”.