Julia i Lidia Trawińska

wyślij SMS o treści
GPAY.67
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Julia Trawińska:
Jako Prezes Polskiej Fundacji Medycyny Stylu Życia organizuje ogólnopolskie akcje społeczne, propagujące zdrowy styl życia i nowe, spersonalizowane podejście do leczenia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Zorganizowane akcje to „Odchudzajmy Dzieci”, „Profilaktyka Chorób Nowotworowych”, „Profilaktyka raka jelita grubego”, czy „Fundusz Wsparcia Odchudzania”.
Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab, które wykonuje unikalne badania nutrigenetyczne, a także przy współpracy z ośrodkami diagnostycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych, wykonuje badania i analizy genetyczne. Współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA.
Zarządza kliniką Centrum Medyczne VIMED w Warszawie, w której stosuje innowacyjne podejście Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycyny Stylu Życia. Jest ekspertem w zakresie aktywnej profilaktyki zdrowia, personalizacji odżywiania i żywieniowego wspomagania leczenia chorób przewlekłych. Nadzoruje i koordynuje pracę zespołu specjalistów wykonujących badania diagnostyczne oraz unikalne zabiegi medycyny fizykalnej, w tym między innymi tlenoterapii hiperbarycznej.
Julia Trawińska jest autorką kilku artykułów w prasie, recenzentką kilku publikacji książkowych poświęconych tematyce zdrowego odżywiania. Zapraszana do Radia i Telewizji, a także na konferencje naukowe i popularnonaukowe.
Magister prawa i żywienia klinicznego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychodietetyki. Absolwentka Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego, które ukończyła z wyróżnieniem. Na co dzień pomaga setkom pacjentów w trudnej drodze powrotu do pełni zdrowia poprzez zmianę czynników stylu życia.

Lidia Trawińska:
Założycielka Centrum Medycznego „VIMED Health & Beauty” – pierwszej w Polsce kliniki Medycyny Stylu Życia. Współtwórca innowacyjnych, kompleksowych terapii opartych na filozofii personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia. Opracowywała takie wieloczynnikowe metody leczenia i wspomagania leczenia chorób przewlekłych jak Terapia Fenotypowa, Terapia Metaboliczna, Medical City Detox i inne.
Lidia Trawińska współtworzyła całkowicie nowatorską, oryginalną koncepcję leczenia chorób przewlekłych, wykorzystując personalizację opartą o nowoczesne badania diagnostyczne (nutrigenetyczne i nutriimmunologiczne). Odkrywała także niezwykłe efekty synergii, wynikający z połączenia szeregu równoczesnych oddziaływań na organizm pacjenta, zwiększających w sposób spektakularny efekty terapii.
Lidia Trawińska ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych, wśród których są między innymi: choroby przewodu pokarmowego, choroby układu krążenia, takie jak miażdżyca, nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, choroby skóry – łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, otyłość, choroby tarczycy, choroby nowotworowe i wiele innych.
Jej wiedza, doświadczenie, życzliwość i zaangażowanie stanowi dla pacjentów nieocenioną pomoc i wsparcie w najtrudniejszych momentach ich życia. Jej pasją i misją jest dawać nadzieję i szansę na nowe życie w zdrowiu pacjentom w każdym wieku od 0 do 100 lat.
Lidia Trawińska jest autorką wielu artykułów w prasie, współautorką kilku książek oraz recenzentką kilku publikacji książkowych poświęconych tematyce zdrowego odżywiania. Wielokrotnie zapraszana do Radia i Telewizji, a także na konferencje i spotkania chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą, charyzmą i unikalnym doświadczeniem.

Centrum Medyczne VIMED to pierwszy w Polsce podmiot leczniczy, który wdrożył spersonalizowane leczenie przewlekłych, dieto zależnych chorób cywilizacyjnych, stosując czynniki stylu życia, w tym zwłaszcza odżywianie, jako podstawowe elementy terapii.
VIMED posiada największe doświadczenie w stosowaniu w praktyce klinicznej badań pozwalających na personalizację leczenia żywieniowego i dostosowanie terapii do unikalnego fenotypu i genotypu pacjenta.
Specjaliści kliniki VIMED opracowali Innowacyjne, wieloczynnikowe metody leczenia chorób przewlekłych oparte na zindywidualizowanym podejściu przyczynowym. Terapia Metaboliczna czy Terapia Fenotypowa, dzięki wysoce efektywnym, nieinwazyjnym i bezpiecznym metodom diagnostyki i terapii, stanowi niezwykle skuteczną technikę likwidacji uszkodzeń spowodowanych przez stany zapalne i powstrzymywania procesów starzenia się niemal wszystkich komórek ciała.
Dzięki temu klinika skutecznie pomaga w profilaktyce, leczeniu i wspomaganiu leczenia najcięższych niezakaźnych chorób przewlekłych o podłożu zapalnym, do których należą przewlekłe choroby przewodu pokarmowego, choroby układu nerwowego, sercowo naczyniowego, czy kostno stawowego, a także choroby nowotworowe.

https://vimed.pl/