Justyna Bień

wyślij SMS o treści
GPAY.9
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Możesz osiągnąć Sukces w Biznesie Fotograficznym i cieszyć się regularnym dochodem, wolnym czasem oraz niezależnością finansową, ale samo poprawianie fotografii nic nie zmieni…”

Justyna Bień

Współpracowałam z takimi markami jak: Eva Minge, Feromony, STP Multifood, Biżuteria Claudio Cansian czy fryzjerska marka MATRIX.

Zadbałam także o wizerunek osób takich jak m. in. Wróżbita Maciej (znany wróż TVN), Oskar Minge (brand manager Eva Minge), Katarzyna Obara (radna Wrocław).

Udzielałam wywiadów oraz wystąpiłam w programach tv takich jak: Dzień Dobry TVN, UWAGA TVN, TVN24 i wielu innych. Moje zdjęcia lądowały na okładkach takich gazet, jak Ogólnopolski magazyn „Foto-kurier” i SLAJD.

Zostałam wyróżniona w Międzynarodowym konkursie Fotografii Portretowej „LeSprit 2009″ oraz na portalach artystycznych m.in: Międzynarodowy blog fotograficzny Melissy Rodwell (znanej amerykańskiej fotograf mody) fashionphotographyblog.com, jeden z największych polskich portali artystycznych DIGART.pl, ŚwiatObrazu.pl.

Ale najważniejsze jest to, że potrafię nauczyć cię, jak posłużyć się strategiami luksusowych produktów oraz usług, bys mógł zacząć przyciągać do twojego biznesu ludzi chcących płacić Ci tysiące złotych za to, co teraz robisz (prawdopodobnie zdecydowanie za tanio) w fotografii.

https://www.bogatyfotograf.pl/