Karol Froń

wyślij SMS o treści
GPAY.2
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT
Karol Froń jest przedsiębiorcą, praktykiem sprzedaży i biznesu. Pomaga małym i średnim firmom, budować zyskowne organizacje, a handlowcom zwiększać sprzedaż oraz osobistą efektywność. Prowadzi autorski program „Firmowe Rewolucje”, w którym wraz z zespołem dokonują transformacji biznesowych w polskich firmach, usprawniając procesy, porządkując działy, budując przewagi konkurencyjne w zakresie marketingu i sprzedaży, dzięki czemu zwiększa przychody, zmieniając przy tym mentalność pracowników, a przede wszystkim szefów. Jest znany z wysokiej skuteczności, którą potwierdził pracując już z ponad 60 branżami. Prowadził szkolenia m.in dla takich firm jak Play, Millenium Bank, PZU, Alior Bank, Santander, Nationale Nederlanden, Trans.
Od 2007 roku aktywnie sprzedaje, od tego czasu wykonał ponad 30 000 rozmów handlowych przez telefon. Zaczynał jako telemarketer w największym call w Polsce, a jego wytrwałość, determinacja i efekty zostały docenione i awansował na menadżera zespołu, z którym osiągał targety miesięcznej sprzedaży na poziomie nawet 170%, w firmie liczącej 3500 pracowników. Jego zespół osiągał najlepsze wyniki spośród 70 innych. Kolejnym krokiem był awans na stanowisko Menadżera Projektu i zarządzanie 9 menadżerami i grupą 140 osób. Od 2012 prowadzi własne call center Contact Center One, które było największym partnerem sprzedaży dla takich firm jak Play, KRD czy T-Mobile i ciągu 6 lat zatrudnił tam 4500 pracowników i zbudował 30 zespołów sprzedaży.
Praktyk sprzedaży, który specjalizuje się w zdobywaniu klientów za pomocą telefonu za pomocą hunterskiego modelu OK SPRZEDAŻ oraz w budowaniu zespołów sprzedaży za pomocą autorskiej koncepcji Dream Sales Team. Jest trenerem Brian Tracy International w Polsce. Obecnie wykłada sprzedaż i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Uczelni Asbiro. Jest autorem 6 książek o tematyce sprzedaży i przywództwa, a także twórcą największego w Polsce kanału na Youtube o sprzedaży telefonicznej i przywództwie. Jego zainteresowania zawodowe to rozwój umiejętności miękkich, przywództwo, psychologia sukcesu, futurologia i prepping.