Karolina Martin

wyślij SMS o treści
BWL.92
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Kosmetolog, businesswoman, autor kilkudziesięciu publikacji, gość licznych programów telewizyjnych.

Pełna pasji i zaangażowania. Rozumie potrzeby kobiet, dzięki czemu z niezwykłą skutecznością tworzy najszybciej rozwijającą się sieć klinik kosmetologii i medycyny estetycznej SC Beauty Clinic oraz markę luksusowych kosmetyków z bursztynem bałtyckim Carolina Martin. Realizuje swoją misję dostarczając nowoczesnych rozwiązań estetycznych i spełniając marzenia tysięcy osób o pięknym, zachwycającym wygladzie bez względu na wiek.

 


Sieć klinik SC Beauty Clinic 

Jako pierwsi w Polsce kreujemy trend kosmetologii personalizowanej. Twoje ciało traktujemy holistycznie. Wiemy, że każdy, najmniejszy nawet zabieg, który przeprowadzamy, to nie tylko powierzchowna korekta, ale także głęboka przemiana. Wpłynie na miliony małych procesów w Twoim ciele i życiu. Dlatego wkładamy w niego całe serce.

Mamy własne poczucie piękna, które idzie w parze z pewnością siebie. Nie ścigamy się z czasem. Nie widzimy takiej potrzeby. Wolimy być tu i teraz. Skoncentrowani na Tobie. Na Twoim odprężeniu, satysfakcji z chwili poświęconej sobie i swoim potrzebom. Działamy w nurcie slow beauty, do którego chcielibyśmy zarazić wszystkich, a szczególnie tych, którzy nam zaufali.

Wchodząc do Kliniki, zamknij za sobą pędzący świat. Porzuć presję. Odpręż się. Chłoń naszą atmosferę wszystkimi receptorami. To Twój czas. Solfeżowa muzyka, harmonijne wnętrze, nasze zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość. Czujesz to podskórnie.

ZABIEGAMY O PIĘKNO CAŁEJ BRANŻY. TO KWESTIA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Jesteśmy zespołem praktykujących ekspertów. Współtworzymy zabiegi, które codziennie wykonujemy. Prowadzimy własne badania, współpracujemy z naukowcami, by mieć wiedzę z pierwszej ręki. Jako autorzy jednego z największych magazynów SC Beauty Magazine, od 12 lat dzielimy się naszym bogatym know-how z innymi. Także dlatego, że czujemy się odpowiedzialni za poziom usług kosmetologicznych oferowanych w Polsce. Wysoko stawiamy wymagania sobie i całej branży beauty.