Katarzyna Koput

wyślij SMS o treści
GPAY.15
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Katarzyna Koput, właścicielka firmy KNT Technology Sp. z o.o., pełniąca w niej funkcje Prezesa Zarządu. Misją jej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości wsparcia z zakresu usług i dostaw IT dla Klientów.

Jest propagatorką najnowszych rozwiązań, które z dużym powodzeniem pomagają w rozwoju firm.

Z branżą informatyczną związana jest od ponad 25 lat i zna ją od podszewki. Pamięta czasy, gdy systemy operacyjne Windows mieściły się na dziesiątkach dyskietek. Z pierwszymi dostawami do swoich Klientów jeździła Maluchem, którego połowę miejsca zajmował np. monitor 27-calowy.

Jako wieloletni handlowiec dostarczyła dla biznesu przeszło 200 tys. komputerów i 150 tys. licencji różnych programów oraz aplikacji. Niemniej jej priorytetem nie są liczby, a Klient, który staje się Partnerem i jego potrzeby oraz cel, jaki on sobie stawia.

Dba o optymalny dobór sprzętu, technologii oraz oprogramowania. Dostarcza zaprojektowane rozwiązania i nie pozostawia Klienta w czasie ich wdrożenia. Zawsze jest pod telefonem i mailem, dla potrzeby rozwiązywania zagadnień i problemów informatycznych.

Stawia przede wszystkim na dobre relacje przenosząc szybką sprzedaż do drugiego rzędu. Nie boi się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuje rozwiązania chmurowe Microsoft, do których cały czas przekonuje nowych użytkowników. Dla wszystkich zainteresowanych poznaniem rozwiązań firmy Microsoft, przygotowuje indywidualnie szkolenia.

Na co dzień jej asystenci to dwa cudowne kocury Wirus i Teodor. Nie wyobraża sobie pracy bez muzyki. Jej nową miłością są żagle i czas spędzany na łódce.

Od wielu lat uwielbia tańczyć i jeździć na rowerze.

 

Kontakt do Katarzyny

tel. 508 343 846

e-mail:  katarzyna@knt.biz.pl

Linkedin: www.linkedin.com/in/przyjazna-chmura-m365/

Strona: www.knt.biz.pl