Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz

wyślij SMS o treści
GPAY.32
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz

Założycielka i właścicielka Higiena Serwis, firmy dostarczającej sprzęt, środki czystości i artykuły higieniczne dla firm. Z wykształcenia psycholog.

Rozwijając swoją firmę szczególną wagę przykłada do zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, dzięki czemu firma Higiena Serwis stała się liderem na rynku branży czystości, dostarczającym najwięcej ekologicznych rozwiązań i produktów, powstających w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Od 2015 roku jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę artykułów higienicznych marki BulkySoft, które otrzymały Laur Klienta 2020 i znak EKO Marka 2021. Firma Higiena Serwis obecna jest na rynku od ponad 24 lat. Została wielokrotnie wyróżniana i nagradzana (m.in. e-Gazele Biznesu, Diamenty Biznesu, Gepard Biznesu).

Na co dzień kieruje swoim ponad 20-osobowym zespołem, dla którego jest przede wszystkim liderem dbającym o dobre i zdrowe relacje, wspierającym w rozwoju i dążeniu do zmian. Kluczem powodzenia w sukcesie jest jej ogromna troska o wyjątkową współpracę, dzięki czemu firma jest nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, który  rozwiązuje problemy klientów i jest dla nich realnym wsparciem. Doradztwo, pomoc, realne korzyści dla kupujących, dostępność do wszelkich informacji to dla niej kluczowe wartości, które w połączeniu z realizowaną ekologiczną misją stanowią solidny fundament firmy Higiena Serwis.

Wspiera potrzebujące zwierzaki, sadzi drzewa (dla swoich klientów), bierze udział w wielu inicjatywach. Od 2021 roku jest uczestniczką programu rozwoju Maxwell Leadership Certified Team w Polsce.

Jej pasją jest praca oraz rozwój osobisty. Uwielbia podróżować, robić zdjęcia i spędzać aktywnie czas. Miłośniczka książek.

https://www.higienaserwis.pl/

https://bulkysoft.pl/