Katarzyna Ziomek

wyślij SMS o treści
AT.BWL.19
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Katarzyna Ziomek – stylistka, personal shopper, licencjonowana Style Coach (należąca do międzynarodowej organizacji zrzeszającej Style Coachów IASC), trener sprzedaży i wizerunku.

Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, Collegrium Da Vinci w Poznaniu, Parson’s Design w Nowym Jorku, Fashion Project, Akademia OSA i wielu innych szkoleń wizerunkowo-wizażowych w Polsce i zagranicą. Stylizuję i „warsztatuję” od ponad 7 lat, współpracuję z uczestniczkami światowych projektów takich jak: DressforSuccess oraz Progressteron w Poznaniu i Łodzi.

Ekspert modowy dla poznańskiej telewizji WTK, wykładowca kierunku „Kreowanie wizerunku” Collegium Da Vinci w Poznaniu, PRmanager Wondersshoes Poland, stylistka wielu znanych marek modowych min.: Monnari, Taranko, Top Secret,  Moodo, DanHen, PrimaModa czy Gino Rossi) oraz galeriami handlowych w całej Polsce.

Właściciel pracowni Wizerunku i Etykiety biznesu „WizerunekwKolorach” w Poznaniu i Pile dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Współorganizatorka społeczności kobiecej „Liga Kobiet Sukcesu” inspirujących i wspierających w rozwoju, biznesie, wizerunku oraz  kobiecości w całej Wielkopolsce.

Kocham dzielić się moją wiedzą. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią moją wiedzę, doświadczenie, serce i zaangażowanie, z jakim pracuje.

———————————————————————————————————————–

Zapraszam na mój profil społecznościowy:

FB: wizerunekwkolorach

IG:  Wizerunekwkolorach_stylist

Tel. 603 756 456

biuro@wizerunekwkolorach.com