Kinga Malinowska

wyślij SMS o treści
GPAY.64
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Nazywam się Kinga Malinowska. Jestem twórcą i właścicielką Holistycznego salonu Kosmetologii Estetycznej oraz znaku Bioprofiloplastyka. Mistrzyni I mistrzostw Medycyny Estetycznej kategorii Natural Beauty.

W moim salonie spotkasz nietuzinkowy klimat oraz skupienie uwagi dokładnie na Twoim problemie, a nie działanie wg schematów. Wyróżniają mnie procedury step by step. W celu osiągnięcia maksymalnych wyników estetycznych musisz być przygotowana na wielopłaszczyznowe, holistyczne procedury. W gabinecie spotkasz się nie jedynie z maseczkami czy igłami, ale również dobieram suplementy, wspieram psychicznie. Oferuje pomoc dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin za równo medycznych jak i beauty. Jestem dla Ciebie Beauty Advisorem.
Poza gabinetem, ale również w nurcie zawodu pisze artykułu branżowe, udzielam prelekcji, jestem współautorką książek: „50 kobiet biznesu” oraz „Podręcznik linergisty”.
Szkolenia prowadzone u mnie są zawsze na zasadach krytycznego myślenia. Na problemy związane z upływającym czasem patrzymy całościowo, a nie jedynie punktowo.
Zapraszam na stronę www.kingamalinowska.pl aby dowiedzieć się więcej.