Łucja Bogasiewicz

wyślij SMS o treści
GPAY.14
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Przedsiębiorca od 2008 r., inwestor na polskim i hiszpańskim rynku nieruchomości
www.bogasiewicz-nieruchomosci.pl

W 2010 r. ukończyłam 2 kierunki studiów podyplomowych, dzięki czemu otrzymałam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 13920 od Ministra Infrastruktury. Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się w 2017 r., trwa do dziś i jest moją wielką pasją i spełnieniem zawodowym.

Zajmuje się obsługą rynku nieruchomości w regionie południowym Polski (Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła) oraz na wybrzeżu Costa Blanca oraz Costa del Sol. Pośredniczy w sprzedaży nieruchomości premium dla klientów premium. Pomaga swoim Klientom w bezpiecznym zakupie ich wymarzonych nieruchomości. Dzięki swojej pracy klienci biura Bogasiewicz Nieruchomości spełniają swoje marzenia inwestycyjne i mieszkaniowe.

Na dzień dzisiejszy ma w swojej ofercie ok 7 tyś różnych nieruchomości w samej Hiszpanii.

Moją wizją jest to, iż chcę być firmą, która zapewnia sobie pozycję lidera na polskim i hiszpańskim rynku nieruchomości poprzez wysoką jakość świadczonych usług, stabilną rentowność, przy poszanowaniu wartości, odpowiedzialności za podejmowane działania i efektywnym współdziałaniu wewnątrz i zewnątrz firmy.

Moją misją jest to, iż w swoim działaniu kieruję się dążeniem do doskonałości w osiąganiu wyznaczonych celów, tj. budowanie grona klientów zadowolonych z profesjonalnej obsługi w zakresie pośrednictwa przy zawieraniu transakcji w obrocie nieruchomościami, oraz stwarzaniem szans i możliwości rozwoju firmy.

 

Nigdy nie ustanę w doskonaleniu się!