Magdalena Bryja

wyślij SMS o treści
AT.BWL.72
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Przedsiębiorca i manager z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowana w liczne przedsięwzięcia z branży turystycznej oraz nieruchomości. Twórca Polsko-Chorwackiego Towarzystwa Inwestycyjnego oraz Mediteran Travel – polskiego lidera wakacji w chorwackich resortach kempingowych. Prywatnie miłośniczka psów, książek oraz Chorwacji, której motto życiowe to: „Życie to najlepszy uniwersytet, a ciekawi ludzie i inspirujące miejsca to najlepsi nauczyciele”

Sama mówi o sobie:

„W turystyce debiutowałam mając 20 lat, w pierwszym polskim Prywatnym Biurze Podróży „SINDBAD”. Tam zdobywałam swoje doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z gośćmi jako pilot
i rezydent.  Większość swojego dorosłego życia jednak byłam żoną, mamą i gospodynią domową na pełen etat. Jak twierdzi znaczna cześć męskiej społeczności, nie robiłam…nic. Cóż, niekoniecznie. Zbierałam nowe doświadczenia w dziedzinie managementu, logistyki, zaopatrzenia, gastronomii, konserwacji powierzchni płaskich i nie tylko, a także w animacji dziecięcej.

W 2015 roku wraz z mężem postanowiłam swoje doświadczenie i miłość do Chorwacji przekuć w biznes. Tak na pięknym dalmackim wybrzeżu w Šibeniku stanęły pierwsze, zaprojektowane przez nas, domy kempingowe z pełną obsługą turystyczną.

Dzięki udanej małżeńskiej współpracy zdobywałam wiedzę na temat inwestycji, obsługi i sprzedaży nieruchomości, najpierw w Polsce, a od kilku lat z powodzeniem  również w Chorwacji.  Oba bliskie memu sercu kraje i biznesy połączyłam i tak powstało POLSKO-CHORWACKIE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE S.A. 

Od 5 lat wraz z mężem i synem z sukcesem rozwijam biznes turystyczny w Chorwacji i od tego roku również w Słowenii. Jesteśmy właścicielami marki turystycznej Mediteran Travel, która jest polskim liderem wakacji w chorwackich resortach kempingowych. Każdego roku przyjeżdża do naszych ośrodków kilka tysięcy turystów z całego świata. A to dopiero początek naszej drogi.

Uwielbiam kontakty i pracę  z ludźmi, to oni dają mi energię. Bardzo ważne w moim życiu jest uczenie się od osób mądrych i doświadczonych.  Priorytetem dla mnie jest jednak rodzina – mąż i syn, którzy są moimi przyjaciółmi i zawsze mogę na nich liczyć. A moim oczkiem w głowie jest 40 kg szczęścia rasy Rhodesian Ridgeback, moja miłość od pierwszego wejrzenia.”