Magdalena Lockau

wyślij SMS o treści
GPAY.115
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Współwłaściciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców z oddziałem w Polsce, który od roku 2016 prężnie działa i rozwija się pod marka zwrotpodatku.info Sp.zo.o w Gorzowie Wlkp.

Zajmuje się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

Jej misją jest pomoc przy stawianiu pierwszych kroków nowo powstałym firmom, dlatego od blisko 2 lat rozwija markę “jakoszczędzaćpodatki” gdzie na cotygodniowych spotkaniach online słucha ja kilkanaście tysięcy osób.

Pomysłodawca i założyciel Szkoły Budowania Biznesu w Niemczech oraz Szkoły Marketingu.

Prowadzi swoich studentów za rękę, pomagając osiągać niemożliwe i maksymalnie zoptymalizować podatki, a zaoszczędzone pieniądze reinwestować w swoje dalsze cele, plany i marzenia.

Autorka książki “Firma w Niemczech” oraz ” Z głową w chmurach z kasą w murach” – jak nie inwestować w nieruchomości wydanych przez jej własne wydawnictwa biznesowe Thinkbig.

Od 2016 roku razem z mężem systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie mają 21 nieruchomości na własność i wynajmują je długoterminowo natomiast w Niemczech zajmują się podnajmem powierzchni biurowej gdzie udostępniają adres dla blisko 4.500 tys. przedsiębiorców.

Magdalena Lockau (Żuchowska)