Magdalena Siekacz

wyślij SMS o treści
GPAY.71
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Magdalena Siekacz ,współzałożyciel firmy CROS CRO, gdzie pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego w obszarze badań klinicznych faz I-IV i odpowiada za zarządzanie operacyjne projektów oraz rozwój biznesu. Prezes Zarządu firmy PCS Sp. z o o, która otworzyła ośrodek badań klinicznych faz I-IV, Strefę Zdrowia w Ładach, pod Warszawą.

Rozpoczęła karierę w branży badań klinicznych 17 lat temu, po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła 13 lat. Pierwsze kroki i doświadczenie zdobywała w Centrum Onkologii w Warszawie, następnie w globalnym koncernie HUB AstraZeneca, Janssen-Cilag oraz w firmach CROs. W 2017 roku, wspólnie z mężem otworzyła firmę CROS CRO, aby kontynuować swoją karierę w badaniach klinicznych. W 2020 roku założyła spółkę PCS, w ramach której funkcjonuje Ośrodek Badań Klinicznych, Przychodnia wielospecjalistyczna Strefa Zdrowia.

Motto zawodowe: „Higher quality, healthier patients” (Wysoka jakość, zdrowsi pacjenci) jest drogowskazem do sukcesu.

Klinika ketaminy jako jedna z pierwszych w Polsce oferuje terapię ketaminą min. dla osób cierpiących na depresję lekooporną, przewlekły, zaburzenia lękowe.

Terapia ketaminą skierowana jest do pacjentów, którzy cierpią na depresję lekooporną i nie odpowiadają na standardowe, dostępne leczenie.

Ketamina jest lekiem zarejestrowanym w innym wskazaniu (w znieczuleniu lub przeciwbólowo), niemniej jej skuteczność w leczeniu depresji lekoopornej została potwierdzona w trakcie licznych badań klinicznych prowadzonych w ciągu ostatnich 20 lat.

https://www.klinikaketaminy.com/