Magdalena Wiśniewska-Baran

wyślij SMS o treści
GPAY.106
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z branży Horeca. Wsparciem dla przedsiębiorców chcących otworzyć lokal gastronomiczny, szkolimy personel od podstaw, jak i personel, który jest już na zaawansowanej drodze gastronomicznej, doradzamy na każdym etapie współpracy, konsultacje przeprowadzamy indywidualnie lub zbiorowo, prowadzimy szkolenia zarówno dla indywidualnych osób jak i dla pracodawców, dyrektorów, managerów, właścicieli restauracji i hoteli. Przeprowadzamy audyty operacyjne i wizerunkowe. Zajmujemy się rekrutacja do lokali gastronomicznych. Stworzyliśmy pakiet degustacyjny, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców w branży Horeca.

Naszym celem jest sukces Twojego miejsca, Twojej firmy, Sukces Twojego lokalu.
Firma została założona przeze mnie czyli Magdalenę Wiśniewską Baran, która swoją przygodę z gastronomią rozpoczęła w latach 90. Zaczynała od stanowiska kelnerki, sprawowała funkcje kierownicze, managerskie oraz dyrektorskie w restauracjach i hotelach w Polsce oraz zagranicą. Od wielu lat prowadzi szkolenia tematyczne indywidualnie dla Restauratorów i Hotelarzy na terenie całej Polski. Od 2013 roku została założona firma Tabaka Kulinarna, która do dzisiejszego dnia jest rekomendowana i polecana przez osoby, które skorzystały z usług firmy.

Na przestrzeni lat, gastronomia zmienia się bo my się zmieniamy bo goście/ludzie się zmieniają. Cały zespół ekspercki to ludzie pracy, szefowie kuchni, szefowie cukierni, managerowie, bariści, barmani. Osoby zarządzające lokalami, świetni fachowcy z licznymi nagrodami i wyróżnieniami, chcący dzielić się wiedza z innymi. Osoby pracujące w renomowanym hotelach, restauracjach.

www.tabakakulinarna.pl