Małgorzata Lenartowicz

wyślij SMS o treści
GPAY.9
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

10 lat temu zrobiłam gigantyczny zwrot w swoim życiu i poszłam za pasją i marzeniami. Mając małe dzieci rozpoczęłam i skończyłam kolejne studia.
Dziś, będąc mgr dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem, prowadzę poradnię Dietoterapia Lenartowicz oraz każdego dnia edukuję ponad 100 000 osób na każdym z moich mediów społecznościowych.

Propaguję holistyczne podejście do pacjenta łączące sposób żywienia, styl życia oraz szeroko pojętą umiejętność radzenia sobie ze stresem, brakiem odpoczynku, czy deprywacją snu.

Dzięki potędze internetu docieram ze swoim przekazem do Polaków nie tylko w kraju ale i na całym świecie. Nie wszystkim jednak czasowo jestem w stanie zaoferować indywidualną pomoc, dlatego stworzyłam bogaty wachlarz bestsellerowych diet gotowych. Dzięki umiejętności łączenia smaków w nieskomplikowanych recepturach przepisów kulinarnych, wykorzystując moją wiedzę, jestem w stanie zaoferować atrakcyjną alternatywę znajdującą swoją niszę pośród ery diet pudełkowych i przetworzonego jedzenia na półkach sklepowych. Szybko, smacznie, nieskomplikowanie. Diety przeciwzapalne, dostosowane do każdej pory roku, przy różnych jednostkach chorobowych.

Prowadzę warsztaty dla kobiet „Zaopiekuj się sobą, jesteś ważna” oraz „Zdrowie = ciało i głowa”, podczas których uświadamiam kobietom, że zdrowie i dobre samopoczucie jest jak obrazek z rozrzuconych puzzli, a każdy element jest równie ważny,
Jako prelegent biorę udział w szkoleniach i konferencjach.

Prywatnie jestem mężatką, mamą dwójki dzieci, właścicielką dwóch psów, fanką dobrej kuchni, podróży i zdrowego balansu w życiu.

Kontakt:

www.dietoterapia-lenartowicz.pl

FB: https://www.facebook.com/QchenneInspiracje

Instagram:  https://www.instagram.com/dietoterapia_lenartowicz/