Małgorzata Marczulewska

wyślij SMS o treści
BWL.92
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Prezes Zarządu Averto Sp. z o.o.

Averto to agencja detektywistyczna i firma windykacyjna istniejąca na rynku od 2012 roku. Nasz zespół tworzą doświadczeni negocjatorzy i profesjonalni analitycy biznesowi, których działania są każdorazowo ukierunkowane na jak najszybsze rozwiązanie problemu.

Naszą misją jest aktywne wspomaganie płynności finansowej przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Prowadząc działania mające na celu dochodzenie roszczeń, wykorzystujemy wszelkiego rodzaju metody prawne, a nasi specjaliści podejmują się prowadzenia spraw niezależnie od stopnia trudności oraz etapu, na jakim się znajdują.

Biuro detektywistyczne Averto działa na podstawie wymagań Ustawy o usługach detektywistycznych z dn. 6 lipca 2001 (Dz. U. z 2002 r., nr 12, poz. 10 wraz z poz. zm.). Prezes Zarządu Spółki Małgorzata Marczulewska posiada licencję detektywa, a działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Rejestru Działalności. Jest ona regulowana w zakresie usług detektywistycznych przez MSWiA nr RD-72/2017.

Profesjonalizm, oddanie sprawie i dyskrecja – to trzy wartości, które przyświecają naszej pracy. Każdy prywatny detektyw doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla klientów problemy, z którymi się do nas zwracają, to często kwestia dużych pieniędzy, honoru albo dobrego imienia. Dbamy więc o to, by otoczyć ich opieką, jakiej potrzebują, a także dać im gwarancję rzetelnie wykonanego zadania.

Nasze biuro detektywistyczne znajduje się w dzielnicy Śródmieście. Położenie w samym centrum Szczecina gwarantuje nie tylko doskonały dojazd z każdego punktu miasta, ale także kluczową lokalizację, jeśli chodzi o podejmowane przez nas działania.