Małgorzata Rozenek-Majdan

wyślij SMS o treści
GPAY.26
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

W 2012 roku rozpoczęła karierę w mediach jako gospodyni programu o sprzątaniu Perfekcyjna Pani Domu. Małgosia szybko zyskała popularność. Już w 2013 roku wydała swoją pierwszą książkę zatytułowaną Perfekcyjna pani domu. Poradnik. W następnych latach kontynuowała współpracę ze stacją TVN, występując jako jurorka w reality show Bitwa o dom, programie Project Runway oraz jako prowadząca programu Piekielny hotel. Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style: W dobrym styluWarsztat urody i Poczuj się jak Małgosia Rozenek. W 2016 roku zaczęła prowadzić program Projekt Lady, który osiągnął duży sukces i którego emisja trwa do dziś. Rozenek-Majdan nie zrezygnowała ze swojej kariery pisarskiej. Na swoim koncie ma już wiele publikacji: Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domuJak dbać o siebie perfekcyjniePerfekcyjny organizerPerfekcyjne maniery i Perfekcyjny ślub.

W 2016 roku, już w parze z Radkiem Majdanem, wzięła udział w programie Azja Express, dzięki któremu stała się ulubienicą widzów, a jej wypowiedzi stały się hitem internetu i określane są mianem kultowych. W 2018 roku wraz Radkiem była bohaterką reality show Iron Majdan oraz zawodniczką w specjalnym wydaniu Milionerów, w którym w parze z ukochanym wygrali 40 tysięcy złotych, które przekazali na cele charytatywne.

Napisała kilka poradników np.: „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”, „Perfekcyjne maniery”, „Perfekcyjny ślub”.

Prywatnie mama Stanisława i Tadeusza.