Małgorzata Sowa

wyślij SMS o treści
AT.BWL.31
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT
Małgorzata Sowa, od ponad 10 lat jestem projektantką biżuterii ślubnej PiLLow Design. Dekada pracy w branży ślubnej pozwoliła mi poznać potrzeby Panien Młodych na wskroś, dlatego biżuteria PiLLow Design wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym kobietom. Wyjątkowy design, który przełamuje stereotypy i łączy ze sobą zaskakujące materiały i elementy, stwarza niecodzienną okazję do wykreowania stylizacji ślubnej z efektem WOW. Do biznesu podchodzę jak do życiowej przygody a tworzenie nowych linii biżuterii ślubnej, to prawdziwa pasja i poddaję się jej bez oporów. W pracy cenię sobie indywidualizm i niezależność, dlatego oferujemy naszym klientkom również biżuterię projektowaną, „skrojoną na miarę” do konkretnej kreacji.
Dzisiaj PiLLow Design to marka rodzinna, do której dokładają swoje kreatywne moce przerobowe najbliżsi. Krokiem milowym było otworzenie ekskluzywnego butiku z biżuterią ślubną Perfect Day by PiLLow Design, który do malowniczego Lublina przyciąga kobiety z całej Polski.
Kolejnym krokiem w rozwoju było powołanie do życia projektu „Biznes Bez Cukru”, w którym wspólnie z siostrą, pamiętając, jak wielką rolę w naszym rozwoju pełniły osoby, które otwierały przed nami tajemnice small biznesu, chcemy podawać tę wiedzę dalej. Uczymy więc Polskich Rękodzielników jak budować solidne marki handmade a naszym wielkim marzeniem jest silny rynek polskich projektantów, artystów i rękodzielników.