Marta Adamiuk

wyślij SMS o treści
GPAY.202
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Specjalistka psychodietetyki, trenerka żywienia, instruktorka fitness. Studia z zakresu psychodietetyki na uniwersytecie SWPS ukończyła z wyróżnieniem. Aktualnie jest studentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również kurs trenerski w Reebok University Poland.

O zdrowiu myśli holistycznie jako o sumie równowagi organizmu, sprawności ciała i dobrostanu umysłu. Najbardziej pasjonują ją psychologiczne aspekty żywienia i odchudzania. Przeprowadzając przez proces zmiany zawsze podkreśla, że nie ma drogi na skróty. Uczy, że spadek masy ciała jest efektem ubocznym zdrowego stylu życia, a nie celem samym w sobie. Tylko takie podejście gwarantuje utrzymywanie pożądanych efektów w aspekcie długoterminowym. Korzysta z elementów mindfulness i CBT-E w codziennej pracy.

Współpracuje z organizacjami wspierającymi pacjentów chorujących na zaburzenia odżywiania. Występuje gościnnie jako ekspert w telewizji śniadaniowej oraz konsultuje treści merytoryczne dla mediów. Na swoich kanałach SM edukuje w zakresie psychodietetyki, ciałożyczliwości i dobrostanu psychicznego.

www.martaadamiuk.pl

Instagram: @jedzintuicyjnie; https://www.instagram.com/jedzintuicyjnie/