Marta Bartosik

wyślij SMS o treści
GPAY.1
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT
Businesswoman, Autorka książki: „Jak myśleć pozytywnie.21 ćwiczeń”, Dyplomowany coach, Certyfikowana trenerka Mindsonar®, Dyplomowana trenerka biznesu, Managing Partner w Domu Mediowym MediaCom.
Od 10 lat związana jestem z branżą reklamową, w której odpowiadałam za rozwijanie obszaru digital marketingu, budowałam i rozwijałam kilkudziesięcioosobowe zespoły, a obecnie odpowiadam za procesy transformacyjne.
Od 3 lat prowadzę również własną firmę MBC, w ramach której prowadzę autorskie programy coachingowe oraz mentoringowe dla firm, indywidualne oraz grupowe/zespołowe.
Wspieram organizacje w rozwoju liderów oraz zespołów, wykrywaniu dysfunkcji, budowaniu zaangażowania i efektywnej komunikacji, a także wdrażaniu nowoczesnych modeli współpracy w środowisku zdalnym i hybrydowym.

Moją misją życiową jest natomiast wspieranie Kobiet w ich rozwoju osobistym. Chcę im pokazywać, że nawet wywodząc się z małej miejscowości, nie mając zaplecza finansowego oraz pochodząc z niepełnej rodziny – można osiągnąć to, o czym się marzy. Sama przeszłam tę drogę i teraz daję konkretne rozwiązania, wskazówki i inspiruję Kobiety do podążania za własną intuicją i korzystania z własnych zasobów.
Stąd też powstał pomysł na zbudowanie Siły Kobiet™ – przestrzeni, w której Kobiety odkrywają swoje mocne strony, budują pewność siebie, pracują nad swoją samooceną, a to wszystko po to, by mogły swoje marzenia przełożyć na konkretne cele prywatne i zawodowe, a później skutecznie je realizować. W Sile Kobiet™ czerpiemy z energii i siły, które drzemią w każdej z nas, z którymi kryje się wielopokoleniowa mądrość.
To ona budzi nowe życie i rozpala ogień tam, gdzie brakuje ciepła. Bez niej nie doświadczałybyśmy tylu wymiarów piękna. Siła Kobiet tkwi w grupie.
W Sile Kobiet™ budujemy na tradycji, dzięki której Kobiety umiały poradzić sobie i przetrwać nawet w najcięższych czasach dzięki wspólnocie. Dokładamy natomiast do niej wiedzę i doświadczenie niezależnych, nowoczesnych Kobiet, które są przebojowe i odważne w biznesie, otwarcie mówią o swoich potrzebach, nie ukrywają swoich słabości, tylko głośno proszą o wsparcie, a każde potknięcie traktują jako lekcję do rozwoju na przyszłość.
W ramach Siły Kobiet™ prowadzę warsztaty rozwojowe zarówno stacjonarne, jak i wyjazdowe wraz z Ambasadorkami projektu, Kręgi Kobiet, webinary czy grupy wsparcia. Projekt Siła Kobiet™ rozwijam dynamicznie również w obszarze social mediów, gdzie prezentuję autorskie narzędzia, motywuję i inspiruję Kobiety do ich rozwoju osobistego.

 

Prywatnie – jestem spełnioną mamą i partnerką. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych ludzi i ich osobistych historii, szukam inspiracji do własnego rozwoju, który przecież nigdy się nie kończy.