Marta Gadzińska

wyślij SMS o treści
BWL.32
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Marta Gadzińska – Ekspert Nieruchomości, wykładowca na Uczelni Łazarskiego, właścicielka agencji nieruchomości EKSPERCI.pro. Specjalizuje się w wysokiej jakości obsłudze wymagających klientów indywidualnych.

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem własną agencję. Absolwentka SGH. Pracowała blisko 10 lat na różnych stanowiskach w marketingu międzynarodowych korporacji takich jak L’Oreal czy British American Tobacco. Zarabiać zaczęła już w liceum. Rodzice kupili jej auto, ale za punkt honoru postawiła sobie tankować za swoje. Pracowała jako hostessa, ale szybko zaczęła organizować pracę koleżankom.

Była asystentką, handlowcem, szkoleniowcem, PRowcem aż w końcu menadżerem odpowiedzialnym za duże projekty i poważne budżety. W tygodniu zdobywała doświadczenie na etacie, a w weekendy studiowała. Po spędzeniu 3 lat w USA oraz urodzeniu córki postanowiła porzucić korporacje i kompletnie zmienić branżę poświęcając się swojej pasji. Pierwszym krokiem było ukończenie podyplomowych studiów zarówno z Wyceny jak i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.

Uważa, że nie ma rzeczy, których nie byłaby w stanie osiągnąć. Tylko nie wszystkie warto. Więc albo coś robi na 100% albo wcale.