Martyna Śledzik

wyślij SMS o treści
GPAY.4
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Jestem 32-letnią matką, żoną i kobietą, która postanowiła przejąć stery swojego życia. Moje pasje i marzenia przywiodły mnie do miejsca, w którym obecnie się znajduję.

Wprowadziłam markę Mandragora do świata mody, by udowodnić, że nie ma granic między byciem matką a realizacją swoich marzeń. Chcę, aby każda kobieta, która nosi moje ubrania, odczuwała pewność siebie, niezależnie od tego, gdzie i jak spędza czas. Dla mnie moda to nie tylko tkanina – to manifestacja naszej osobowości i siły.

Marka Mandragora to efekt marzeń, które dojrzewały we mnie od lat. Stawiam na wyjątkowość i dbałość o detale, by każdy element odzwierciedlał to, w co wierzę. Wybieram doskonałą jakość, bo wiem, że Twój komfort jest kluczowy. Chcę, abyś nosząc moje ubrania, poczuła się jak prawdziwa bizneswoman, gotowa na wyzwania, które stawia przed Tobą życie.

Pragnę, aby Mandragora była Twoim towarzyszem w różnych momentach życia. Od matczynych obowiązków, przez wieczorne wyjścia z przyjaciółkami, aż po biznesowe spotkania. Wiem, że jesteś zdolna do wielu rzeczy, a moja marka ma Ci w tym pomóc. Chcę, abyś czerpała inspirację z tego, co nosisz, abyś śmiała się z pasją, spełniała się zawodowo i osiągała to, co zawsze chciałaś.

Dla mnie Mandragora to nie tylko ubrania – to manifest marzeń, które przekształciłam w rzeczywistość. Chcę, aby każda z nas była szczęśliwa i pewna siebie, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Bo przecież wartości, które niosę w sercu, chcę przekazać Tobie, byś mogła osiągnąć to, co w życiu najważniejsze.

https://mandragorastore.pl/